FB
  Česky  Rusky  English

Co Vás nejvíce zajímá?

Kde zajišťujete Vaše služby?

Pro hlídání zvířat, venčení psů, převoz zvířat a další služby jsme Vám k dispozici v Praze a na Praze východ.

Jak probíhá hlídání zvířat, když odjedu pryč?

Hlídání psa, hlídání kočky nebo jiných mazlíčků probíhá buď v naší, nebo ve vaší domácnosti. Samozřejmostí je pravidelné informování klienta o tom, jak se jeho zvířátko má, a zaslání fotek nebo krátkého videa.

Asi budu nervózní, když u mne doma kvůli hlídání bude cizí člověk. Jak je zajištěna bezpečnost?

Při navazování nové spolupráce, ale i krátkodobé pomoci, k vám nejdříve přijedeme se společně seznámit. Nejsme velká agentura, zaměstnávající studenty, ale pár kvalifikovaných milovníků zvířat. Navíc každý venčitel musel projít přísným výběrovým řízením. Pokud by Vám i přesto náš petsitter "nesedl", nebojte se odmítnout a vyberete si jiného člena našeho týmu.

Naprostou samozřejmostí je naše pojištění a spolupráce je smluvně ošetřena.

Taktéž dostanete protokol o předání klíčů.

Nenosíme žádné reklamní oblečení, ze kterého by se poznalo, ženaše služba zahrnuje hlídání zvířat při odjezdech na dovolenou. Naše návštěvy po dobu vaší nepřítomnosti jsou proto bezpečné.

Je to bezpečné i pro mého psa? A co když pes někoho pokouše?

I na tyto případy se vztahuje naše pojištění. A ohledně zdraví vašeho zvířátka si také nemusíte dělat starosti, jelikož se svěřením zvířete nám dostává zároveň i pod veterinární péči MVDr. Marty Koudelkové. Ta má o všech zvířecích "klientech" přehled, když vy se v klidu věnujete vašim záležitostem nebo si užíváte dovolené.

V čem je hlídání zvířat u Vás lepší, než v hotelu? 

Kočky jsou vyloženě vázané na své domácí teritorium. Přeprava koček je spojena s velkým stresem, pro kočku ale i pro klienta. Taktéž pobyt kočky v cizím prostředí, jako je kočičí hotel, vyvolává nesmírnou stresovou reakci. Ta může u koček vyústit až ve zdravotní komplikace, například onemocnění dolních cest močových.

Individuální hlídání zvířat u nás v domácnosti je také bezpečnější, než když je necháte u vašich známých či kamarádů, kteří mají malé děti nebo vlastní zvířata, zvyklá na své teritorium kde jsou sami pány.

Při našem individuálním hlídání  zvířat je riziko nakažení infekčním onemocněním nebo parazity téměř nulové. Psí hotel je v tomto o dost rizikovější prostředí. Například psincový kašel je po pobytu vašeho miláčka ve zvířecím hotelu běžným onemocněním a léčba často vyžaduje antibiotika. Dokonce jsme v rámci naší veterinární péče léčili i psa se svrabem, který si přinesl kontaktem s nakaženým psem v psím hotelu.    

Jak se postupuje, když chci využít vašich služeb? 

S každým novým klientem se nejprve osobně seznámíme na úvodní schůzce. Na té si zapíšeme úkoly, seznámíme se se zvířátkem, podepíše se dohoda o hlídání. Dále vyplníme předávací protokol ohledně klíčů. Po práci se s klientem opět setkáme a klíče vracíme. Tato úvodní schůzka je bezplatná.

Budu vám platit na místě, například ihned po venčení psů?

Ne. Na konci měsíce vám vystavíme souhrnnou fakturu a platba se tak zjednodušší. Nebudete si muset připravovat peníze pokaždé. Při dlouhodobějším hlídání zvířat v Praze a okolí si účtujeme zálohu 50 procent při příjmu zvířete.

Jak poznám, zda je běhání se psy a sportování vhodné i pro mého psa?

Pokud máte zájem si u nás objednat procházky se psy, ale i sportování, na vstupní konzultaci si ho prohlédne veterinář. Součástí je stanovení optimální váhy pejska, poslech srdce a dýchacích cest a zjištění stavu kloubů a svalů pohmatem a vyšetřením.

Moje zvíře je obézní, mohu využít nabídky snižování hmotnosti zvířat pod vašim vedením?

Ano. Poradíme vám a povedeme vás při redukci váhy vašeho mazlíčka. Náš veterinář vám doporučí optimální stravu a navrhne tréninkový program. Přidá spousty tipů na snížení hmotnosti. Výsledky se zaznamenávají do počítače a vše je pečlivě sledováno.

 

Copyright 2014   Pet Holiday.cz               Kontakt: +420 736 649 659          info@petholiday.cz