FB
  Česky  Rusky  English

O nás

Komplexní servis péče o Vaše mazlíčky pod dohledem našeho veterináře

 

MVDr. Marta Koudelková - Veterinární lékařka

Pracuje jako veterinární lékařka. Při svém povolání se snaží naslouchat přání klientů a zvířecích pacientů. Proto za zvířaty jezdí ona sama jako mobilní veterinářka až domu, místo toho, aby nemocní mazlíčci museli absolvovat vyčerpávající cestu na  veterinární kliniku a stres v ordinacích. Majitelé zvířat se na ni obracejí s otázkami jako je výchova psa, často klienti nevědí nic o nutnosti dokonalé socializace štěňat ve štěněcí školce, vlastní psy s problémovým chováním a nevědí, co si počít.

Také si všimla, že mnoho klientů sice trápí například zubní kámen u psa a zápach z tlamy, ale ne všichni mají čas či jsou ochotni se o chrup psa pravidelně starat, to se týká i další domácí péče o zvířata.

Viděla, že mnoho majitelů svá zvířata miluje, ale zároveň jim nemůže dopřát tolik péče, kolik by si zasloužili. Z časových důvodů, díky odchodům do zaměstnání, odjezdům na dovolenou a podobně.

„Chovatelé prostě rozumí nešťastnému pohledu nudícího se psa, žadonícího o procházku a tolik rádi by se zvířátku věnovali víc. Ale před nimi je ještě hromada nedodělané práce. A proto teď můžete nově využít služeb Pet holiday, a my se o vaše zvířátko postaráme za vás“, říká veterinářka.


MVDr. Ivan Gabal - Veterinární lékař

 

 Veterinární lékař, srdcem kynológ. V roce 2010 absolvoval
 
Univerzitu veterinárského lekárstva a farmácie v Košiciach na Slovensku, odbor
 
všeobecné veterinárske lekárstvo. Po ukončení studia začal pracovat na soukromé veterinární klinice, kde se
 
specializoval na dermatologii a rentgenolgii malých a velkých zvířat.

Vzdělání:

 
2004 – 2010 Univerzitu veterinárského lekárstva a
 
farmácie v Košiciach, Slovensko

Pracovní zkušenosti:

 
  • 2010 veterinární lékař Veterinární klinika promalá zvířata a kone Karlovy Vary
  • 2012 veterinární lékař Veterinární klinika se smíšenou praxí , Zoo - Veterina, Sušice
Specializace: specializuje se na problémové chování psů, převýchova a výchova psů, zejména agresivních a velkých plemen 

 

Petra

naše služebně nedelší a nejvěrnější catsitterka, pohlídá Vám mazlíčky zejména v okolí Prahy 8. Naprosto spolehlivá a svou práci dělá s láskou. 

 

Hanička

sestřička u nás na veterině, vždy s dobou náladou a pochopením i pro "obtížnější", třeba kočičí, klienty. Zvládne aplikovat inzulín i rozzuřenému Goliáškovi asi jako jediný člověk v Praze :-D


Pavla

naše další sestřička, ochotně Vám pohlídá pejska třeba když potřebujete do divadla a pejsek nechce být sám. Ráda také hlídá u sebe doma drobné savce. 

Katka

jejím hlavním zájmem je catsitting a udělá Vám při něm báječné snímky vašich mazlíků. Spolupracujeme s ní spokojeně již přes pět let.  

Jindra

nejčastěji hlídá pejsky malých plemen u sebe v domácnosti. 
 
 
 

Pavel

Miluje psy a ke každému pejskovi přistupuje zcela individuálně. Snaží se pochopit a poznat jeho povahu a podle toho pak ke každému přistupuje. Rád chodí na dlouhé několikahodinové procházky a nejlépe, když má s sebou doprovod. Snaží se každému pejskovi udělat doma pohodlí a zázemí jako by byl doma.


Drahuška

 

Trenér psů, kynolog. Pod jejím vedením probíhá socializační školka štěňat. Provádí tréning základní poslušnosti, základy stopařské práce, základy obran, sportovní výcvik, služební výcvik a další výcviky dle přání klienta.

 

Studium na střední škole Česká zemědělská akademie v Havl. Brodě Obor: Chovatelství - Kynologie, nyní studuje na CZU kynologii.

S NO složené zkoušky ze sportovní kynologie - základní poslušnosti, obrany a stopařské zkoušky, canisterapie

Belgický ovčák malinos - výcvik pro nejmenovanou společnost - zákl. poslušnosti a základy obrany a hlídání v objektu - pravidelný výcvik podobu cca 2 let, včetně základní socializace štěněte

Kavalír King Charles Spaniel (fenka Jessie)  základní poslušnost, základy záchranařiny, základy loveckého výcviku. Socializace štěnátek

Nyní druhý vlastní pes Holandský ovčák - 6 měsíců, sportovní kynologie. Doghandler při vystavování na výstavách. Byla 5 let členem na ZKO Zetor Brno, nyní chodí cvičit na ZKO Hostivař.


Eva - manažer a koordinátor


Spolupracujeme:

http://homevet.cz

http://j-vet.cz

http://petholidaycz.rajce.idnes.cz/

http://trunda-vet.cz

http://novovet.cz

http://veterina-michle.cz

http://vetnem.cz

http://rajce.idnes.cz

http://naseveterina.cz

 http://www.food4pets.cz/

 

 

   

Copyright 2014   Pet Holiday.cz               Kontakt: +420 736 649 659          info@petholiday.cz